Hledat / Search / Suche


Počasí / Weather / Wetter


Výletní vláček

Vyražte s námi na jedinečnou jízdu výletním vláčkem po památkách a úchvatných scenériích Hluboké nad Vltavou, jenž je perlou jižních Čech . Výlety jsou vhodné pro celou rodinu a trasy jsou vždy zvoleny tak, aby se nikdo nenudil, mohl vidět město i okolí z nové perspektivy a pokaždé se dozvěděl něco nového.

 

Nabízíme také využití vláčku pro nejrůznější akce (firemní akce, oslavy, svatby, promo akce, apod.).

Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou Výletní vláček - Hluboká nad Vltavou

Jízdní řád a zastávky výletního vláčku

Výletní vláček vyjíždí vždy z Camping Restaurantu BEZDREV**** 

z parkoviště před restaurací. Následuje zastávka ZOO OHRADA, kde můžete navštívit nejen Zoologickou zahradu, ale i Lovecký zámek a muzeum lesnictví a rybníkářství, zde staví přímo na parkovišti před vstupem, dále pokračuje až do centra města Hluboká nad Vltavou na zastávku NÁMĚSTÍ HLUBOKÁ. Následuje zastávka ZÁMECKÝ PARK, vláček Vás doveze k naučné stezce zámeckým parkem, k zámku je to pěknou procházkou cca 5 min. Dále zastávka MARINA HLUBOKÁ, která navazuje na výletní loď Vojtěch LANNA Jr. do Purkarce (čas odjezdu loďe v 11:15hod., - další odjezd loďe, tentokrát do Českých Budějovic je v 16:05hod.), nebo pokračovat zpět přes zastávku ZOO až do Campingu Bezdrev.

Do zastávky Adrenalin park, kde můžete navštívit lanové centrum, sportovně relaxační areál  a různé atrakce pro děti, zajíždí vláček jen na objednání. 

Camp Bezdrev - VÝLETNÍ VLÁČEK - Jízdní řád 2016

Kontakt

 

Neváhejte nás kontaktovat, ochotně vám poskytneme veškeré informace.

Telefonní kontakt: +420 734 445 164

 

E-mail: vyletnivlacek@h-r.cz

 

Odpovědná osoba: Michal Novák

 

Jiné dny na objednání pro skupiny na tel: 734 445 164 nebo 775 113 040.

 

kemp Bezdrev recepce: + 420 775 113 036