Hledat / Search / Suche


Počasí / Weather / Wetter


Vybavení kempu

Sociální zařízení a kuchyňka

Sociální zařízení kempu je po celkové kompletní rekonstrukci. Osvěžující sprcha je všem návštěvníkům k dispozici po celý den, teplá sprcha za příplatek. V celém areálu kempu jsou celkem tři budovy se sociálním zařízením: v budově hlavní recepce, v budově restaurace a pro stanaře jsou k dispozici nově zrekonstruované sociálky "na kopci" , abychom každému zajistily stejné služby a přístup.

V budovách jsou umístěna denní WC s teplou sprchou od 7h do 23hodin, a poté je možno využívat noční WC od 23h do 7h ráno. Sprchy s teplou vodou fungují na 20,-Kč /10min. Kuchyňky jsou k dispozici v hlavní budově recepce a v budově restaurace. Je zde pro Vás připraven nový kuchyňský koutek s nerezovými dřezy a teplou vodou pro mytí nádobí, plotýnkové vařiče, automatické pračky a sušičky. Spotřebiče fungují na mincovní automat.

nerezový kuchyňský kout - kemp Bezdrev pračky a sušičky - kemp Bezdrev umývárka ženy - kemp Bezdrev umývárka muži - kemp Bezdrev WC - kemp Bezdrev sprchové kouty - kemp Bezdrev

Nové sociální zařízení

Pro hosty, kteří se ubytují ve stanech či karavanech v přední části kempu ( v lesíku na kopci u hlavní pláže)  jsme nově zrekonstruovali sociální zařízení - WC a teplé sprchy. Z boku budovy je i venkovní žlab na mytí nádobí se studenou vodou.

Restaurace a stylový kiosek

Restaurace s obsluhou a bohatou nabídkou jídel a nápojů. Součástí zařízení je posezení na velké letní terase, s výhledem na koupaliště. Navštivte naší restauraci přímo u pláže, s pestrým výběrem minutek a rybích specialit, v nabídce máme i hotová jídla či Denní menu. Pro děti nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky s ovocem, nanuky. V restauraci můžete využít i stravováni formou polopenzí. Ráno zde nabízíme i snídaně.

Na objednávku zde pořádáme firemních akce, svatby a rodinné oslavy.

Bezdrev_Restaurace - letní terasa Bezdrev_Rybářská restaurace s letní terasou a venkovními stoly s výhledem na rybník Restaurace Bezdrev - kuchyně -

Stylový kiosek s rychlým občerstvením Vám nabízí příjemné posezení u vody . Ráno si zde můžete dát k snídani kafe nebo čaj s čerstvým pečivem.

Přes den něco malého k snědku jako jsou langoše, bramboráky nebo smažený sýr s hranolkama, a večer k pivu třeba opečenou klobásu, utopence či nakládaný hermelín. Pro děti zde máme i nanuky. Dle nabídky Vám zde na přání vyudíme i pstruha v naší udírně.

Pro děti máme přímo u restaurace a kiosku dřevěný hrad se skluzavkou, kde se děti můžou vyřádit a rodiče si při tom v klidu vypít kafe a pojíst něco dobrého, aniž by jim jejich ratolesti zmizeli z dohledu :-)

Na budově restaurace je v sezónním provozu umístěna poštovní schránka. V blízkosti se nachází hypermarket Globus (ČB 4km), a supermarket Penny (Hluboká nad Vltavou 3km), kde zakoupíte vše potřebné.