Hledat / Search / Suche


Počasí / Weather / Wetter


SPORT A RELAX, vyžití pro DĚTI

Rekreační hřiště

Camping Bezdrev nabízí dokonalé sportovní vyžití. Přímo u hlavní pláže jsou hřiště na rekreační nohejbal, volejbal, tenis, badminton, líný tenis, venkovní stolní tenis a v budově restaurace i vnitřní stůl na ping-pong.

Na tyto hry můžete využít půjčovnu sportovních potřeb na loděnici.

Půjčovna lodiček, šlapadel a sportovních potřeb

Po celý den slouží našim hostům lodí, šlapadel a sportovních potřeb. Zvláště děti ocení nová čtyřmístná italská šlapadla se skluzavkou či skokánkem. Loďky pak ocení především romantici, k vyjížďkám ve dvou.

V půjčovně sportovních potřeb si lze za malý poplatek vypůjčit míče na volejbal a fotbal, rakety na badminton, pálky na stolní tenis, líný tenis, badmintonové rakety, tenisové rakety, hru petang, pro děti létající talíře.

K vodním radovánkám si můžete vypůjčit nafukovací míče. Rodiče pak jistě ocení plovací vesty pro děti, nafukovací kruhy a rukávky.

Zábavní WATTER PARK

K vodním radovánkám můžete využít Vodní park se spoustou zábavných nafukovacích vodních atrakcí.

Pro děti - dětská hřiště, houpačky, trampolína

Pro děti máme připravený přímo u pláže dřevěný hrad se skluzavkou a několika překážkami, prolézačku, houpačky, pískoviště a velkou trampolínu.

Dětský koutek pro nejmenší

Nově jsme pro naše ubytované hosty, resp. pro jejich ratolesti připravily dětský koutek pro nejmenší děti, najdou zde spousty hraček, dětských knížek, omalovánek, společenských her, domečky pro panenky, opravdovou kuchyňku pro kuchařky vč. domečku, pro kluky spousty autíček a v neposlední řadě velký Rákosníčkův hrad s klouzačkou do bazénku plný kuliček :-)

Nezapomenutelné západy slunce na Bezdrevě

Na západy slunce u nás čekají nejen romantici :-) Nezapomeňte si doma foťáky...